Metin Kutusu: HİZMETLERİMİZ
Metin Kutusu: BAKIM

             Her tür asansör sistemine ait tüm aksama tamirat hizmeti vermekteyiz. Asansörünüzün sağlıklı ve verimli çalışması için gereken hassasiyet gösterilerek can emniyetiniz sağlanır. Sistemin aksayan kısımları tesbit edilirken en ufak detaylar bile gözden kaçırılmamalı minimum maliyetle maksimum verim alınacak şekilde sistem revize edilmelidir.

Metin Kutusu: TAMİRAT
Metin Kutusu: MONTAJ
Metin Kutusu: MÜHENDİSLİK VE MÜŞAVİRLİK

             Mevcut çalışan bir asansör sisteminin verimini düşüren yada arıza yapmasına sebep olan hususların teşhisi ve sistemin ıslahı için izlenmesi gereken yolun seçilmesi aşamasında siz değerli müşterilerimize müşavirlik yapmayı kendimize görev edindik.

              Sistem gereklilikleri konusunda  müşterimizin daha bilinçli olması açısından eğitici toplantılar düzenleyerek sektöre katkıda bulunmaya çalışıyoruz.

              

              

              

 

 

             Montaj aşamasında yapının kullanım amacına uygun asansörün teknik özelliklerinin ve estetiğinin projelendirilmesi önemli bir unsurdur.

            Avan projenin hazırlanması ve sistemin hayata geçirilmesi aşamalarında atılan her adımın sistem verimine etkisi vardır. Bu nedenle atılan her adım aşamasında son derece hassas davranmak gereklidir. İhmal edilecek çok küçük bir nokta ileride telafisi mümkün olmayan hatalara neden olabilir. 

                Montajı tamamlanan bir asansör sistemi hizmet verdiği süre boyunca bakım ve kontrol altında tutulmak zorundadır. Aylık periyodik bakım aşamasında tüm sistem mutlaka gözden geçirilir ve arızaya sebep olabilecek hususlar teşhis edilip önceden müdahale yapılarak sistemin aksamasının önüne geçilmiş olur. Bakım aşamasında yapılan erken teşhisle problemin büyümesi engellenerek tamir maliyeti de düşürülmüş olur.