YAPINIZIN KULLANIM AMACI, DEKORASYON ÖZELLİKLERİ VE KİŞİSEL ZEVKİNİZ DOĞRULTUSUNDA HER TÜRLÜ KAPLAMA ŞEKLİ VE RENKTE KABİN İMALATIMIZ MEVCUTTUR.

         KABİNİN RİJİTLİĞİ VE İZOLASYONU ASANSÖRÜN KONFORU AÇISINDAN  ÖNEM TAŞIDIĞI GİBİ ESTETİĞİ DE YAPINIZIN İMAJI AÇISINDAN ÖNEMLİDİR.

Metin Kutusu: KABİNLER
Metin Kutusu:     YÜK, YOLCU VE MONŞARJ ASANSÖRLER İÇİN TAM OTOMATİK, YARI OTOMATİK, ÇİFT KANAT MENTEŞELİ VE GİYOTİN ŞEKİLLİ OLMAK ÜZERE HER TÜR ASANSÖR SİSTEMİ İÇİN EN UYGUN KAPI ŞEKLİ VE ÖLÇÜSÜNÜ SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN HİZMETİNE SUNMAKTAYIZ.
Metin Kutusu: KAPILAR
Metin Kutusu:      HER TÜR VE KAPASİTELİ ASANSÖR TESİSATI İÇİN (ÇİFT HIZLI YADA VVVF KONTROLLÜ) GÜNÜMÜZ TEKNOLOJİSİNE UYGUN, YÜKSEK VERİMLİ, AZ SARFİYATLI VİBRASYONSUZ İTHAL MENŞEELİ ( ALBERTO SASSI VE MONTANARI ) MAKİNALAR KULLANARAK MÜKEMMEL ASANSÖR SİSTEMLERİ KURUYORUZ.
Metin Kutusu: MAKİNALAR

            KUMANDA PANOLARIMIZDA GÜNÜMÜZ TEKNOLOJİNİN SON DURAĞI OLAN WEBER MARKA KUMANDA KARTLI PROKONT KUMANDA PANOLARI KULLLANARAK SORUNSUZ VE SON DERECE GÜVENLİ ASANSÖR SİSTEMLERİ  ÜRETİYORUZ.

Metin Kutusu: KUMANDA PANOLARI
Metin Kutusu:      HER TÜR ÇALIŞMA ORTAMINA HİTAP EDEBİLECEK ŞEKİLDE BUT-SAN MARKA BUTONYERLER KULLANARAK İMTİYAZLI ASANSÖRLERE SAHİP OLABİLMENİZİ SAĞLIYORUZ.
Metin Kutusu: BUTONYERLER
Metin Kutusu: ÜRÜNLERİMİZ
Metin Kutusu: Diğer ayrıntılar...